07:20 - Gižų kryžkelė
07:29 - J. Dailidės g.
07:35 - Marijampolės autobusų stotis
07:39 - Patašinė
07:46 - Igliškėliai
07:53 - Igliauka
08:01 - Naujoji Ūta
08:08 - Vartai
08:25 - Prienų autobusų stotis
08:33 - Birštonas
08:44 - Verbyliškės
08:47 - Jieznas
08:50 - Verbyliškės
08:59 - Stakliškės
09:00 - Stakliškių pav.
09:09 - Karapolis
09:11 - Rangava
09:14 - Aukštadvaris
09:25 - Krasnapolis
09:27 - Strėva
09:50 - Trakai
10:01 - Trakų vokė
10:08 - Vaduvos
16:10 - Gižų kryžkelė
16:19 - J. Dailidės g.
16:25 - Marijampolės autobusų stotis
16:29 - Patašinė
16:36 - Igliškėliai
16:43 - Igliauka
16:51 - Naujoji Ūta
16:58 - Vartai
17:20 - Prienų autobusų stotis
17:28 - Birštonas
17:39 - Verbyliškės
17:42 - Jieznas
17:45 - Verbyliškės
17:54 - Stakliškės
17:55 - Stakliškių pav.
18:04 - Karapolis
18:06 - Rangava
18:09 - Aukštadvaris
18:20 - Krasnapolis
18:22 - Strėva
18:45 - Trakai
18:56 - Trakų vokė
19:03 - Vaduvos