09:50 - Gelovinė
09:53 - Ilgininkai
09:56 - Meškasalis
10:00 - Butrimiškiai
10:06 - Skirnuva
10:09 - Daugų g.
10:12 - Miesto sodas
10:30 - Alytaus autobusų stotis
10:34 - Rutka