10:03 - Geležinkelio stotis
10:08 - Radviliškio g.
10:22 - Vaižganto g.
10:30 - Radviliškio autobusų stotis
10:48 - Šeduva
11:06 - Baisogala
11:13 - Skėmiai
11:18 - Gudžiūnai
11:25 - Mantviliškis
11:30 - Akademija
11:35 - Dotnuva
11:41 - Centras
11:50 - Kėdainių autobusų stotis
11:57 - Nociūnai
12:10 - Vandžiogala
12:39 - Devintas fortas
12:45 - Šilainių poliklinika
12:52 - Kauno pilis
13:10 - Kauno autobusų stotis
16:18 - Geležinkelio stotis
16:22 - Centras
16:30 - Kėdainių autobusų stotis
16:38 - Pelėdnagiai
16:47 - Labūnava
16:51 - Pakapiai
16:57 - Pagynė
17:01 - Babtai
17:06 - Sitkūnai
17:11 - Sausinė
17:16 - Devintas fortas
17:20 - Šilainių poliklinika
17:27 - Kauno pilis
17:45 - Kauno autobusų stotis
06:48 - Geležinkelio stotis
06:53 - Radviliškio g.
07:05 - Vaižganto g.
07:10 - Radviliškio autobusų stotis
07:26 - Šeduva
07:43 - Baisogala
07:51 - Skėmiai
07:56 - Gudžiūnai
08:04 - Mantviliškis
08:08 - Akademija
08:13 - Dotnuva
08:21 - Centras
08:30 - Kėdainių autobusų stotis
08:40 - Josvainiai
08:52 - Cinkiškiai
08:57 - Babtai
09:11 - Devintas fortas
09:15 - Šilainių poliklinika
09:22 - Kauno pilis
09:40 - Kauno autobusų stotis
13:13 - Geležinkelio stotis
13:18 - Radviliškio g.
13:32 - Vaižganto g.
13:40 - Radviliškio autobusų stotis
13:45 - Karčemos
13:56 - Šeduva
14:11 - Baisogala
14:19 - Skėmiai
14:24 - Gudžiūnai
14:32 - Mantviliškis
14:37 - Akademija
14:43 - Dotnuva
14:51 - Centras
15:00 - Kėdainių autobusų stotis
15:10 - Josvainiai
15:22 - Cinkiškiai
15:27 - Babtai
15:41 - Devintas fortas
15:45 - Šilainių poliklinika
15:52 - Kauno pilis
16:10 - Kauno autobusų stotis
17:03 - Geležinkelio stotis
17:08 - Radviliškio g.
17:22 - Vaižganto g.
17:30 - Radviliškio autobusų stotis
17:35 - Karčemos
17:48 - Šeduva
18:06 - Baisogala
18:13 - Skėmiai
18:19 - Gudžiūnai
18:27 - Mantviliškis
18:32 - Akademija
18:38 - Dotnuva
18:46 - Centras
18:55 - Kėdainių autobusų stotis
19:05 - Josvainiai
19:17 - Cinkiškiai
19:22 - Babtai
19:36 - Devintas fortas
19:40 - Šilainių poliklinika
19:47 - Kauno pilis
20:05 - Kauno autobusų stotis
08:01 - Geležinkelio stotis
08:05 - Radviliškio g.
08:18 - Vaižganto g.
08:25 - Radviliškio autobusų stotis
08:42 - Šeduva
08:46 - Žilioniai
08:56 - Baisogala
09:04 - Skėmiai
09:09 - Gudžiūnai
09:17 - Mantviliškis
09:24 - Akademija
09:30 - Dotnuva
09:39 - Centras
09:50 - Kėdainių autobusų stotis
10:00 - Josvainiai
10:12 - Cinkiškiai
10:17 - Babtai
10:31 - Devintas fortas
10:36 - Šilainių poliklinika
10:42 - Kauno pilis
10:50 - Kauno autobusų stotis
12:11 - Geležinkelio stotis
12:15 - Radviliškio g.
12:28 - Vaižganto g.
12:35 - Radviliškio autobusų stotis
12:52 - Šeduva
12:56 - Žilioniai
13:06 - Baisogala
13:10 - Girvalakiai
13:14 - Skėmiai
13:16 - Skamaičiai
13:19 - Gudžiūnai
13:27 - Mantviliškis
13:34 - Akademija
13:40 - Dotnuva
13:49 - Centras
14:00 - Kėdainių autobusų stotis
14:10 - Josvainiai
14:22 - Cinkiškiai
14:27 - Babtai
14:41 - Devintas fortas
14:46 - Šilainių poliklinika
14:52 - Kauno pilis
15:00 - Kauno autobusų stotis
15:02 - Geležinkelio stotis
15:09 - Radviliškio g.
15:22 - Vaižganto g.
15:30 - Radviliškio autobusų stotis
15:48 - Šeduva
16:06 - Baisogala
16:14 - Skėmiai
16:19 - Gudžiūnai
16:27 - Mantviliškis
16:32 - Akademija
16:38 - Dotnuva
16:47 - Centras
16:55 - Kėdainių autobusų stotis
17:05 - Josvainiai
17:09 - Maleikoniai
17:11 - Kampai
17:14 - Bajėnai
17:17 - Cinkiškiai
17:22 - Babtai
17:36 - Devintas fortas
17:40 - Šilainių poliklinika
17:46 - Kauno pilis
17:55 - Kauno autobusų stotis
09:22 - Geležinkelio stotis
09:28 - Radviliškio g.
10:47 - Centras
10:55 - Kėdainių autobusų stotis
11:38 - Šilainių poliklinika
11:44 - Kauno pilis
11:50 - Kauno autobusų stotis
15:52 - Geležinkelio stotis
15:59 - Radviliškio g.
16:12 - Vaižganto g.
16:20 - Radviliškio autobusų stotis
16:25 - Karčemos
16:36 - Šeduva
16:51 - Baisogala
16:55 - Girvalakiai
16:59 - Skėmiai
17:01 - Skamaičiai
17:04 - Gudžiūnai
17:12 - Mantviliškis
17:17 - Akademija
17:23 - Dotnuva
17:32 - Centras
17:40 - Kėdainių autobusų stotis
17:50 - Josvainiai
17:54 - Maleikoniai
18:02 - Cinkiškiai
18:07 - Babtai
18:21 - Devintas fortas
18:26 - Šilainių poliklinika
18:32 - Kauno pilis
18:55 - Kauno autobusų stotis
05:47 - Geležinkelio stotis
05:54 - Radviliškio g.
06:07 - Vaižganto g.
06:11 - Radviliškio autobusų stotis
07:53 - Šilainių poliklinika
07:59 - Kauno pilis
08:05 - Kauno autobusų stotis