12:14 - Gariūnai
12:18 - Grigiškės
12:34 - Vievis
12:42 - Elektrėnai
12:53 - Žiežmariai
13:00 - Antakalnis
13:22 - Kalniečių poliklinika
13:28 - Utenos g.
13:55 - Kauno autobusų stotis
14:14 - Raudondvaris
14:32 - Vilkija
14:42 - Seredžius
14:49 - Veliuona
14:53 - Graužėnai
14:58 - Raudonė
15:00 - Kybartai
15:06 - Vytėnai
15:11 - Skirsnemunė
15:17 - Rotuliai
15:30 - Jurbarko autobusų stotis
15:42 - Smalininkai
15:55 - Viešvilė
16:06 - Žukų kryžkelė
16:15 - Vilkyškiai
07:13 - Gariūnai
07:31 - Vievis
07:42 - Elektrėnai
07:53 - Žiežmariai
08:25 - Kalniečių poliklinika
08:30 - Utenos g.
08:45 - Kauno autobusų stotis
09:07 - Raudondvaris
09:28 - Vilkija
09:38 - Seredžius
09:45 - Veliuona
09:48 - Graužėnai
09:53 - Raudonė
09:55 - Kybartai
10:00 - Vytėnai
10:05 - Skirsnemunė
10:10 - Rotuliai
10:20 - Jurbarko autobusų stotis
10:30 - Smalininkai
10:42 - Viešvilė
10:52 - Žukų kryžkelė
10:59 - Vilkyškiai
11:13 - Gariūnai
11:36 - Vievis
11:43 - Elektrėnai
11:54 - Žiežmariai
12:08 - Rumšiškės
12:30 - Kalniečių poliklinika
12:35 - Utenos g.
12:55 - Kauno autobusų stotis
13:20 - Raudondvaris
13:28 - Batniava
13:35 - Vilkija
13:45 - Seredžius
13:52 - Veliuona
13:55 - Graužėnai
14:00 - Raudonė
14:02 - Kybartai
14:06 - Vytėnai
14:10 - Skirsnemunė
14:15 - Rotuliai
14:25 - Jurbarko autobusų stotis
14:35 - Smalininkai
14:47 - Viešvilė
14:57 - Žukų kryžkelė
15:04 - Vilkyškiai
14:28 - Gariūnai
14:51 - Vievis
14:58 - Elektrėnai
15:09 - Žiežmariai
15:23 - Rumšiškės
15:45 - Kalniečių poliklinika
15:50 - Utenos g.
16:10 - Kauno autobusų stotis
16:35 - Raudondvaris
16:43 - Batniava
16:50 - Vilkija
17:00 - Seredžius
17:07 - Veliuona
17:10 - Graužėnai
17:15 - Raudonė
17:17 - Kybartai
17:21 - Vytėnai
17:25 - Skirsnemunė
17:30 - Rotuliai
17:40 - Jurbarko autobusų stotis
17:50 - Smalininkai
18:02 - Viešvilė
18:12 - Žukų kryžkelė
18:19 - Vilkyškiai
18:13 - Gariūnai
18:36 - Vievis
18:43 - Elektrėnai
18:54 - Žiežmariai
19:08 - Rumšiškės
19:30 - Kalniečių poliklinika
19:35 - Utenos g.
19:55 - Kauno autobusų stotis
20:20 - Raudondvaris
20:28 - Batniava
20:35 - Vilkija
20:45 - Seredžius
20:52 - Veliuona
20:55 - Graužėnai
21:00 - Raudonė
21:02 - Kybartai
21:06 - Vytėnai
21:10 - Skirsnemunė
21:15 - Rotuliai
21:25 - Jurbarko autobusų stotis
21:35 - Smalininkai
21:47 - Viešvilė
21:57 - Žukų kryžkelė
22:04 - Vilkyškiai