13:58 - Gariūnai
14:16 - Vievis
14:27 - Elektrėnai
14:33 - Strošiūnai
14:38 - Žiežmariai
15:10 - Kalniečių poliklinika
15:15 - Utenos g.
15:35 - Kauno autobusų stotis
15:48 - Šilainių poliklinika
15:59 - Devintas fortas
16:12 - Babtai
16:17 - Cinkiškiai
16:35 - Ariogala
17:05 - Raseinių autobusų stotis
17:18 - Viduklės girininkija
17:29 - Nemakščiai
17:50 - Kryžkalnio autobusų stotis
18:09 - Kaltinėnai
18:24 - Laukuva
18:29 - Požerė