10:00 - Gargždų autobusų stotis
10:07 - Dauparai
10:15 - Jakai
10:25 - Mokyklos
10:40 - Klaipėdos autobusų stotis
19:40 - Gargždų autobusų stotis
19:47 - Dauparai
19:54 - Jakai
20:01 - Mokyklos
20:10 - Klaipėdos autobusų stotis
07:20 - Gargždų autobusų stotis
07:27 - Dauparai
07:32 - Jakai
07:41 - Mokyklos
07:45 - Klaipėdos autobusų stotis
15:05 - Gargždų autobusų stotis
15:12 - Dauparai
15:17 - Jakai
15:26 - Mokyklos
15:30 - Klaipėdos autobusų stotis