10:20 - Gaiveniai
10:22 - Šalnos
10:24 - Taujėnai
10:35 - Šilai
10:53 - ŠILAGALYS
10:58 - Autobusų parkas
11:10 - Panevėžio autobusų stotis
11:14 - Smėlynės g.
11:26 - Gegužinė
11:32 - Sereikoniai
11:37 - Pumpėnai
11:43 - Kalnas
11:48 - Talačkoniai
12:00 - Pasvalio autobusų stotis
12:05 - Papyvesiai
12:09 - Ąžuolpamūšė
12:12 - Raubonys
12:15 - Dagilynė
12:18 - Kraštai