09:00 Gailioniai,
09:05 Titoniai,
09:10 Pamūšis,
09:15 Balsiai,
09:22 Siečiai,
09:30 Klovainiai,
09:34 Bešoniai,
09:40 Pakruojo autobusų stotis,
12:15 Gailioniai,
12:20 Titoniai,
12:25 Pamūšis,
12:30 Balsiai,
12:37 Siečiai,
12:45 Klovainiai,
12:49 Bešoniai,
12:55 Pakruojo autobusų stotis,