07:12 - Dūčiai
07:16 - Linkuva
07:25 - Petrašiūnai
07:38 - Pakruojo autobusų stotis
07:51 - Rozalimo pav
07:56 - Vaitkūnai
08:00 - Mediniškiai
08:06 - Smilgiai
08:22 - F. Vaitkaus
08:40 - Panevėžio autobusų stotis
08:45 - Autobusų parkas