16:38 - Didžiuliškiai
16:44 - Andrioniškis
17:00 - Anykščių autobusų stotis
17:05 - Ažuožeriai
17:10 - Zaviesiškis
17:16 - Kavarskas
17:21 - Svirnai II
17:25 - Žemieji Svirnai
17:28 - Radiškio kryžkelė
17:30 - Šventupė
17:32 - Vidiškiai
17:55 - Ukmergės autobusų stotis
17:59 - Senas paštas
18:04 - Laibiškiai
18:06 - Dainavos kryžkelė
18:15 - Pageležiai
18:23 - Markutiškiai
18:35 - Jonavos autobusų stotis
18:55 - Kauno oro uostas
19:05 - Kalniečių poliklinika
19:12 - Utenos g.
19:30 - Kauno autobusų stotis
06:56 - Didžiuliškiai
07:05 - Andrioniškis
07:16 - Pagojė
07:30 - Anykščių autobusų stotis
07:36 - Ažuožeriai
07:42 - Vaivadiškiai
07:45 - Zaviesiškis
07:49 - Bebrūnai
07:53 - Kavarskas
07:56 - Staskūniškis
07:59 - Svirnai II
08:03 - Žemieji Svirnai
08:05 - Radiškio kryžkelė
08:09 - Šventupė
08:14 - Vidiškiai
08:17 - Mūšia
08:25 - Ukmergės autobusų stotis
08:29 - Kauno
08:35 - Laibiškiai
08:38 - Dainavos kryžkelė
08:42 - Bernotiškiai
08:47 - Pageležiai
08:50 - Aklasis ežeras
08:54 - Ilgabradai
08:57 - Markutiškiai
09:03 - Jadvygava
09:15 - Jonavos autobusų stotis
09:39 - Kauno oro uostas
09:51 - Kalniečių poliklinika
09:55 - Utenos g.
10:00 - Kauno autobusų stotis