14:49 - Devintas fortas
15:14 - Vandžiogala
15:27 - Nociūnai
15:40 - Kėdainių autobusų stotis
15:52 - Dotnuva
15:58 - Akademija
16:03 - Mantviliškis
16:11 - Gudžiūnai
16:18 - Skėmiai
16:25 - Baisogala
16:45 - Šeduva
17:05 - Radviliškio autobusų stotis
17:22 - Vilkaviškio g.
17:25 - Geriatrijos centras
17:50 - Šiaulių autobusų stotis
17:57 - Turgus
18:20 - Kuršėnų autobusų stotis
18:40 - Papilė
18:50 - Venta
18:53 - SMK
19:02 - Akmenė
19:05 - Dabikinė
19:10 - Alkiškiai
19:17 - Pašakarniai