12:43 - Dauparai
12:55 - Gargždų autobusų stotis
13:03 - Vėžaičiai
13:08 - Balkalnis
13:11 - Antkoptis
13:13 - Žemguliai
13:15 - Šilėnai
13:19 - Endriejavas
13:21 - Kapstatai
13:23 - Patyris
13:26 - Girdvainiai
13:29 - Jaupėnai
13:40 - Rietavas
13:46 - Pjaulė
13:48 - Labardžiai
13:54 - Vėlaičiai
13:57 - Ręsčiai
14:02 - Kelpšaičiai
14:05 - Laukuva
14:12 - Požerė
14:21 - Palūkštis
14:30 - Varniai