11:58 - Daugai
12:03 - Pocelonys
12:07 - Alovės kr.
12:11 - Skirnuva
12:18 - Daugų g.
12:22 - Miesto sodas
12:35 - Alytaus autobusų stotis
12:45 - Luksnėnai
09:17 - Daugai
09:23 - Pocelonys
09:27 - Alovės kr.
09:30 - Skirnuva
09:41 - Daugų g.
09:44 - Miesto sodas
10:00 - Alytaus autobusų stotis
10:11 - Luksnėnai
14:18 - Daugai
14:24 - Pocelonys
14:30 - Alovės kr.
14:46 - Daugų g.
14:49 - Miesto sodas
15:00 - Alytaus autobusų stotis
15:08 - Luksnėnai