05:50 - Darbininkų
05:51 - Turgus
06:00 - Šiaulių autobusų stotis
06:02 - Geležinkelio stotis
06:07 - Radviliškio g.
06:23 - Vaižganto g.
06:35 - Radviliškio autobusų stotis
08:45 - J. Baltrušaičio
08:50 - Gedimino prospektas