08:45 - Dagilynė
08:48 - Raubonys
08:51 - Ąžuolpamūšė
08:55 - Papyvesiai
09:05 - Pasvalio autobusų stotis
09:12 - Talačkoniai
09:17 - Kalnas
09:23 - Pumpėnai
09:28 - Sereikoniai
09:34 - Gegužinė
09:47 - Alyvų g.
09:48 - Ligoninė
10:00 - Panevėžio autobusų stotis
10:02 - Autobusų parkas
10:07 - Šilagalys
10:25 - Šilai
10:55 - Ukmergės autobusų stotis