10:00 - Butrimiškiai
10:06 - Skirnuva
10:09 - Daugų g.
10:12 - Miesto sodas
10:30 - Alytaus autobusų stotis
10:34 - Rutka
10:36 - Raudonikiai
10:39 - Sabališkės
10:42 - Kelmanonys
10:45 - Kižiai