07:00 Biržų autobusų stotis,
07:05 Kapinės,
07:09 Pabiržė,
07:13 Kirdonys,
07:20 Kraštai,
07:26 Raubonys,
07:37 Pasvalio autobusų stotis,
07:51 Joniškėlis,
07:57 Nakiškiai,
08:15 Pakruojo autobusų stotis,
08:37 Degučiai,
08:58 Centras,
09:00 Šiaulių autobusų stotis,