19:33 - Bijutiškis
19:38 - Bebrusai
19:50 - Molėtų autobusų stotis
20:05 - Suginčiai
20:35 - Utenos autobusų stotis
20:39 - Naujasodis
20:47 - Vyžuonų sankr.
09:48 - Bijutiškis
09:50 - Žiediškė
09:53 - Bebrusai
09:55 - Jaurai
10:05 - Molėtų autobusų stotis
10:20 - Suginčiai
10:28 - Bulinskiai
10:33 - Narkūnai
10:55 - Utenos autobusų stotis
10:59 - Naujasodis
11:06 - Vyžuonų sankr.
16:00 - Bijutiškis
16:02 - Žiediškė
16:07 - Bebrusai
16:20 - Molėtų autobusų stotis
16:35 - Suginčiai
17:00 - Utenos autobusų stotis
17:04 - Naujasodis
17:12 - Vyžuonų sankr.
13:03 - Bijutiškis
13:08 - Bebrusai
13:20 - Molėtų autobusų stotis
13:25 - Juodėnai
13:30 - Suginčiai
14:00 - Utenos autobusų stotis
14:05 - Naujasodis
14:10 - Vyžuonų sankr.