08:36 - Balbieriškis
08:40 - Kižiai
08:43 - Kelmanonys
08:46 - Sabališkės
08:49 - Raudonikiai
08:51 - Rutka
09:00 - Alytaus autobusų stotis
09:07 - Jurgiškiai
09:10 - Geištarai
09:11 - Maslauciškės
09:13 - Tolkūnai
09:14 - Pupasodis
09:16 - Mankūnai
09:20 - Seiliūnai
09:23 - Gervėnai
09:27 - Seirijai
09:31 - Ročkiai
09:34 - Straigiai
09:40 - Švenežeris
09:44 - Nemajūnai
10:00 - Lazdijų autobusų stotis
12:36 - Balbieriškis
12:40 - Kižiai
12:43 - Kelmanonys
12:46 - Sabališkės
12:49 - Raudonikiai
12:51 - Rutka
13:00 - Alytaus autobusų stotis
13:07 - Jurgiškiai
13:10 - Geištarai
13:11 - Maslauciškės
13:13 - Tolkūnai
13:14 - Pupasodis
13:16 - Mankūnai
13:20 - Seiliūnai
13:23 - Gervėnai
13:27 - Seirijai
13:31 - Ročkiai
13:34 - Straigiai
13:40 - Švenežeris
13:44 - Nemajūnai
14:00 - Lazdijų autobusų stotis
17:16 - Balbieriškis
17:20 - Kižiai
17:23 - Kelmanonys
17:26 - Sabališkės
17:29 - Raudonikiai
17:31 - Rutka
17:40 - Alytaus autobusų stotis
17:47 - Jurgiškiai
17:50 - Geištarai
17:51 - Maslauciškės
17:53 - Tolkūnai
17:54 - Pupasodis
17:56 - Mankūnai
18:00 - Seiliūnai
18:03 - Gervėnai
18:07 - Seirijai
18:11 - Ročkiai
18:14 - Straigiai
18:20 - Švenežeris
18:24 - Nemajūnai
18:40 - Lazdijų autobusų stotis