06:40 Autobusų parkas,
06:41 Lauko g.,
06:42 Gedimino g.,
06:43 Centras,
06:45 Jurbarko autobusų stotis,
06:55 Greičių linija,
06:59 Smalininkai,
07:01 Pašventys,
07:19 Eičiai,
07:22 Eičiai,
07:24 Buveiniai,
07:29 Sakalinė,
07:31 Zaltriškiai,
07:34 Baltrušaičiai,
07:37 Stragutė,
07:41 „Senukų“ PC st.,
07:43 Gedimino st.,
07:45 Tauragė,