08:45 - Autobusų parkas
10:10 - Fabijoniškės
15:05 - Autobusų parkas
16:25 - Fabijoniškės
16:05 - Autobusų parkas
17:25 - Fabijoniškės
10:43 - Autobusų parkas
10:47 - Šilagalys
11:05 - Šilai
11:35 - Ukmergės autobusų stotis
11:50 - Krikštėnai
12:22 - Fabijoniškės
15:23 - Autobusų parkas
15:27 - Šilagalys
15:47 - Šilai
15:55 - Baleliai
16:00 - Taujėnai
16:03 - Šalnos
16:05 - Gaiveniai
16:25 - Ukmergės autobusų stotis
16:40 - Krikštėnai
17:12 - Fabijoniškės