07:40 Mažeikių autobusų stotis,
08:20 Mažeikių autobusų stotis,
07:42 P.n. Durbė,
07:47 Turgus,
07:49 Žemaitijos,
07:50 Prekybos centras IKI,
07:51 Draugystės g.,
07:52 Sodų gatvė,
07:54 Oruva,
07:56 Avalynės f.,
07:58 Vakarų g.,
08:00 Valančiaus g.,
08:03 Reivyčių g.,
08:15 ETĮ,
08:16 Reivyčių g.,
08:17 Kęstučio g.,
08:18 P.n. Maxima,
08:20 Mažeikių autobusų stotis,
09:00 Mažeikių autobusų stotis,
08:22 P.n. Durbė,
08:27 Turgus,
08:29 Žemaitijos,
08:30 Prekybos centras IKI,
08:31 Draugystės g.,
08:32 Sodų gatvė,
08:34 Oruva,
08:36 Avalynės f.,
08:38 Vakarų g.,
08:40 Valančiaus g.,
08:43 Reivyčių g.,
08:55 ETĮ,
08:56 Reivyčių g.,
08:57 Kęstučio g.,
08:58 P.n. Maxima,
09:00 Mažeikių autobusų stotis,
09:45 Mažeikių autobusų stotis,
09:02 P.n. Durbė,
09:07 Turgus,
09:09 Žemaitijos,
09:10 Prekybos centras IKI,
09:11 Draugystės g.,
09:12 Sodų gatvė,
09:14 Oruva,
09:16 Avalynės f.,
09:19 Vakarų g.,
09:20 Valančiaus g.,
09:23 Reivyčių g.,
09:40 ETĮ,
09:41 Reivyčių g.,
09:42 Kęstučio g.,
09:43 P.n. Maxima,
11:05 Mažeikių autobusų stotis,
11:40 Mažeikių autobusų stotis,
11:07 P.n. Durbė,
11:12 Turgus,
11:14 Žemaitijos,
11:15 Prekybos centras IKI,
11:16 Draugystės g.,
11:17 Sodų gatvė,
11:19 Oruva,
11:21 Avalynės f.,
11:23 Vakarų g.,
11:25 Valančiaus g.,
11:28 Reivyčių g.,
11:35 ETĮ,
11:36 Reivyčių g.,
11:37 Kęstučio g.,
11:38 P.n. Maxima,
11:40 Mažeikių autobusų stotis,
12:15 Mažeikių autobusų stotis,
11:42 P.n. Durbė,
11:47 Turgus,
11:49 Žemaitijos,
11:50 Prekybos centras IKI,
11:51 Draugystės g.,
11:52 Sodų gatvė,
11:54 Oruva,
11:56 Avalynės f.,
11:58 Vakarų g.,
12:00 Valančiaus g.,
12:03 Reivyčių g.,
12:10 ETĮ,
12:11 Reivyčių g.,
12:12 Kęstučio g.,
12:13 P.n. Maxima,
13:20 Mažeikių autobusų stotis,
13:55 Mažeikių autobusų stotis,
13:22 P.n. Durbė,
13:27 Turgus,
13:29 Žemaitijos,
13:30 Prekybos centras IKI,
13:31 Draugystės g.,
13:32 Sodų gatvė,
13:34 Oruva,
13:36 Avalynės f.,
13:38 Vakarų g.,
13:40 Valančiaus g.,
13:43 Reivyčių g.,
13:50 ETĮ,
13:51 Reivyčių g.,
13:52 Kęstučio g.,
13:53 P.n. Maxima,
15:30 Mažeikių autobusų stotis,
16:15 Mažeikių autobusų stotis,
15:32 P.n. Durbė,
15:37 Turgus,
15:39 Žemaitijos,
15:40 Prekybos centras IKI,
15:41 Draugystės g.,
15:42 Sodų gatvė,
15:44 Oruva,
15:46 Avalynės f.,
15:48 Vakarų g.,
15:50 Valančiaus g.,
15:53 Reivyčių g.,
16:10 ETĮ,
16:11 Reivyčių g.,
16:12 Kęstučio g.,
16:13 P.n. Maxima,
17:45 Mažeikių autobusų stotis,
18:30 Mažeikių autobusų stotis,
17:47 P.n. Durbė,
17:54 Turgus,
17:56 Žemaitijos,
17:57 Prekybos centras IKI,
17:58 Draugystės g.,
17:59 Sodų gatvė,
18:01 Oruva,
18:03 Avalynės f.,
18:05 Vakarų g.,
18:07 Valančiaus g.,
18:13 Reivyčių g.,
18:25 ETĮ,
18:26 Reivyčių g.,
18:28 Kęstučio g.,
18:29 P.n. Maxima,
18:30 Mažeikių autobusų stotis,
19:15 Mažeikių autobusų stotis,
18:32 P.n. Durbė,
18:39 Turgus,
18:41 Žemaitijos,
18:42 Prekybos centras IKI,
18:43 Draugystės g.,
18:44 Sodų gatvė,
18:46 Oruva,
18:48 Avalynės f.,
18:50 Vakarų g.,
18:52 Valančiaus g.,
18:58 Reivyčių g.,
19:10 ETĮ,
19:11 Reivyčių g.,
19:13 Kęstučio g.,
19:14 P.n. Maxima,
19:15 Mažeikių autobusų stotis,
20:00 Mažeikių autobusų stotis,
19:16 P.n. Durbė,
19:19 Turgus,
19:21 Žemaitijos,
19:22 Prekybos centras IKI,
19:24 Draugystės g.,
19:25 Sodų gatvė,
19:27 Oruva,
19:29 Avalynės f.,
19:30 Vakarų g.,
19:31 Valančiaus g.,
19:34 Reivyčių g.,
19:55 ETĮ,
19:56 Reivyčių g.,
19:59 Kęstučio g.,