13:30 Anykščių autobusų stotis,
13:32 Vėjeliškis,
13:35 Vikonys,
13:38 Kūniškiai,
13:41 Piktagalis,
13:49 Naujonys,
13:52 Kryžkelė,
13:56 Smėlynė II,
13:59 Smėlynė,
14:02 Aukštakalnis (prieš Smėlynę),
14:05 Troškūnai,
14:10 Žalioji,
14:15 Degsniai,
14:20 Girelė,
14:30 Traupis,
14:32 Janapolis,
14:35 Levaniškiai,
14:38 Vėžiškės,
14:40 Raguva,
14:45 Raguva,