08:10 Anykščių autobusų stotis,
08:14 Vėjeliškiai,
08:16 Vikonys,
08:18 Pagojė,
08:20 Latava,
08:22 Moksleivių,
08:24 Andrioniškis,
08:27 Arlavietė,
08:30 0,
08:32 Sedeikiai,
08:37 Plykiškės,
08:40 Mikieriai,
14:00 Anykščių autobusų stotis,
14:04 Vėjeliškiai,
14:06 Vikonys,
14:08 Pagojė,
14:10 Latava,
14:12 Moksleivių,
14:14 Andrioniškis,
14:17 Arlavietė,
14:20 0,
14:22 Sedeikiai,
14:27 Plykiškės,
14:30 Mikieriai,