08:55 Anykščių autobusų stotis,
08:57 A.Baranausko a.,
08:58 Anykščių PSPC,
09:03 MSV,
09:05 Katlėriai,
09:07 Puntukas,
09:10 Gražumynas,
09:13 Šližiai,
09:15 Pavirinčiai,
09:18 Kurkliai,
09:20 Moliakalnis,
09:27 Moliakalnis,
09:25 Staškūniškis,
09:30 Kurklių I kaimas,
09:32 Kurklių II k.,
13:30 Anykščių autobusų stotis,
13:32 A.Baranausko a.,
13:33 Anykščių PSPC,
13:35 MSV,
13:37 Katlėriai,
13:39 Puntukas,
13:41 Gražumynas,
13:43 Šližiai,
13:45 Pavirinčiai,
13:47 Kurkliai,
13:49 Moliakalnis,
13:58 Moliakalnis,
13:54 Staškūniškis,
14:00 Kurklių I kaimas,
14:03 Kurklių II k.,