05:40 Alytaus autobusų stotis,
05:44 Poliklinika,
05:44 Sodra,
05:46 Daugų g.,
05:48 Pliažas,
05:50 Turgavietė,
05:52 Skirnuva,
05:54 Kaniūkai,
05:56 Poteronys,
05:58 Alovės kr.,
06:00 SB ,, Varsa ",
06:02 Mieliūnai,
06:04 Pocelonys,
06:06 Vieciūnai,
06:08 Daugų m.ū.,
06:10 Daugai,
06:13 Kančėnai,
06:14 Vaikantonių k.,
06:16 Skabeikių kr.,
06:18 Skabeikiai,
06:20 Skabeikiai,
06:22 Vaikantonių k.,
06:24 Kančėnai,
06:26 Žvirgždėnai,
06:28 Kaniūkai,
06:30 Mikalavas,
06:31 Ūta,
06:33 Bundžiai,
06:35 Pivašiūnai,
17:05 Alytaus autobusų stotis,
17:12 Sodra,
17:15 Daugų g.,
17:18 Pliažas,
17:20 Turgavietė,
17:21 Skirnuva,
17:22 Kaniūkai,
17:24 Poteronys,
17:26 Alovės kr.,
17:29 SB ,, Varsa ",
17:30 Mieliūnai,
17:32 Pocelonys,
17:34 Vieciūnai,
17:36 Daugų m.ū.,
17:38 Daugai,
17:42 Kančėnai,
17:45 Vaikantonių k.,
17:47 Skabeikių kr.,
17:49 Skabeikiai,
17:51 Skabeikiai,
17:53 Vaikantonių k.,
17:55 Kančėnai,
17:57 Žvirgždėnai,
18:00 Kaniūkai,
18:02 Mikalavas,
18:04 Ūta,
18:06 Bundžiai,
18:08 Pivašiūnai,