09:27 - Alovės kr.
09:30 - Skirnuva
09:41 - Daugų g.
09:44 - Miesto sodas
10:00 - Alytaus autobusų stotis
10:11 - Luksnėnai
10:19 - Santaika
10:26 - Margalaukis
14:30 - Alovės kr.
14:46 - Daugų g.
14:49 - Miesto sodas
15:00 - Alytaus autobusų stotis
15:08 - Luksnėnai
15:12 - Balkūnai
15:16 - Santaika
15:19 - Peršėkininkai
15:21 - Angininkai
15:24 - Margalaukis