18:05 - Alijošiškė
18:08 - Pūtvė
18:20 - Šilalės autobusų stotis
18:25 - Lingiškė
18:27 - Žąsinas
18:30 - Šarkai
18:32 - Drobūkščiai
18:36 - Kvėdarna