11:40 Alanta,
12:05 Alanta,
11:44 Padegsnys,
11:47 Pakryžė,
11:49 Karalinava,
11:51 N.Karalinava,
11:53 Avilčiai,
11:56 N.Karalinava,
11:58 Karalinava,
12:00 Pakryžė,
12:03 Padegsnys,
12:08 Dauniškiai,
12:09 Žygeliškis,
12:11 Juodiškiai,
12:13 Girsteitiškis,
12:15 Gilužiai,
12:17 Šimėnai,
12:18 Miškiškiai,
12:19 Posūkis į Balninkus,
12:20 Bajorai,
12:21 Kijeliai,
12:22 Sodai,
12:24 Molėtų autobusų stotis,
15:20 Alanta,
15:25 Dauniškiai,
15:29 Žygeliškis,
15:34 Juodiškiai,
15:37 Girsteitiškis,
15:41 Gilužiai,
15:45 Šimėnai,
15:48 Miškiškiai,
15:52 Posūkis į Balninkus,
15:54 Bajorai,
15:56 Kijeliai,
15:58 Sodai,
16:00 Molėtų autobusų stotis,