Kauno autobusų stotis yra viena iš didžiausių Lietuvoje ir yra pagrindinis transporto centras Kaune. Ši stotis yra patogiai įsikūrusi šalia miesto centro, netoli senamiesčio. Čia galima rasti daugybę maršrutų į skirtingas Lietuvos ir užsienio vietas, todėl tai yra viena iš populiariausių vietų, kur susirenka tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai. Stoties pastatas yra modernus ir erdvus, jame yra keletas prekybos vietų, kavinės, siūlanti skanų maistą ir gėrimus. Stoties teritorijoje yra daugybė automobilių aikštelių, taip pat yra stovėjimo aikštelės, kur galima palikti savo automobilį. Kauno autobusų stotis yra gerai organizuota ir tvarkinga vieta, kurioje lengva orientuotis ir surasti savo reikiamą autobusą arba atvykusio traukinio ryšį. Taip pat yra galimybė naudotis viešuoju transportu, kad pasiektumėte kitas miesto vietas. Visų šių priežasčių dėka Kauno autobusų stotis yra nepakeičiama vieta keliaujant Lietuvoje ir iš jos užsienio kryptimis.
Populiariausi maršrutai:Kaunas-Alytus11:15 (P A T K P Š S)
18:30 (P A T K P Š S)
08:30 (P A T K P Š S)
12:15 (P A T K P Š S)
16:05 (P A T K P Š S)
12:00 (P A T K P Š S)
09:45 (P A T K P Š S)
13:35 (P A T K P Š S)
18:10 (P A T K P Š S)
13:25 (P A T K P Š S)
18:00 (P A T K P Š S)
06:30 (P A T K P Š S)
14:20 (P A T K P Š S)
20:00 (P A T K P Š S)
09:00 (P A T K P Š S)
16:20 (P A T K P Š S)
18:10 (P A T K P Š S)
12:25 (P A T K P Š S)
19:10 (P A T K P Š S)
19:45 (P A T K P Š S)
14:30 (P A T K P Š S)
10:00 (P A T K P Š S)
17:40 (P A T K P Š S)
10:50 (P A T K P Š S)
12:15 (P A T K P Š S)
10:20 (P A T K P Š S)
11:10 (P A T K P Š S)
14:05 (P A T K P Š S)
09:50 (P A T K P Š S)
14:40 (P A T K P Š S)
15:45 (P A T K P Š S)
08:25 (P Š S)
17:45 (P Š S)
15:20 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
05:25 (P A T K P Š S)
17:50 (P A T K P Š S)
10:20 (P A T K P Š S)
07:30 (P A T K P Š S)
14:45 (P A T K P Š S)
19:15 (P A T K P Š S)
10:30 (P A T K P Š S)
18:00 (P A T K P Š S)
14:10 (P A T K P Š S)
17:55 (P A T K P Š S)
19:35 (P A T K P Š S)
12:45 (P A T K P Š S)
15:35 (P A T K P Š S)
13:40 (P A T K P Š S)
09:15 (P A T K P Š S)
06:00 (P A T K P Š S)
16:00 (P A T K P Š S)
12:20 (P A T K P Š S)
16:30 (P A T K P Š S)
18:20 (P A T K P Š S)
18:10 (P A T K P Š S)
20:20 (P A T K P Š S)
12:40 (P A T K P Š S)
11:35 (P A T K P Š S)
16:50 (P A T K P Š S)
07:30 (P A T K P Š S)
11:30 (P A T K P Š S)
16:10 (P A T K P Š S)
08:55 (P A T K P Š S)
15:10 (P A T K P Š S)
07:15 (P A T K P Š S)
11:00 (P Š S)
09:15 (P A T K P Š S)
08:00 (P A T K P Š S)
11:45 (P A T K P Š S)
09:40 (P A T K P Š S)
15:00 (P A T K P Š S)
17:30 (P A T K P Š S)
17:00 (P A T K P Š S)
07:50 (P A T K P Š S)
15:35 (P A T K P Š S)
15:25 (P A T K P Š S)
19:20 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
07:00 (P A T K P Š S)
14:00 (P A T K P Š S)
10:40 (P A T K P Š S)
16:45 (P A T K P Š S)
16:40 (P A T K P Š S)
09:00 (P A T K P Š S)
13:10 (P A T K P Š)
08:10 (P A T K P Š S)
10:45 (P A T K P Š S)
17:30 (P A T K P Š S)
11:00 (P A T K P Š S)
20:40 (P A T K P Š S)
21:30 (P A T K P Š S)
16:10 (P A T K P Š S)
18:30 (P A T K P Š S)
06:10 (P A T K P Š S)
15:15 (P A T K P Š S)
06:30 (P A T K P Š S)
08:30 (P A T K P Š S)
06:50 (P A T K P Š S)
07:10 (P A T K P Š S)
12:00 (P A T K P Š S)
13:10 (P A T K P Š S)
16:55 (P A T K P Š S)
06:00 (P A T K P Š S)
13:45 (P A T K P Š S)
06:25 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
10:30 (P A T K P Š S)
14:50 (P A T K P Š S)
18:30 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
16:10 (P A T K P Š S)
17:30 (P A T K P Š S)
06:35 (P A T K P Š S)
08:00 (P A T K P Š S)
10:30 (P A T K P Š S)
12:30 (P A T K P Š S)
22:40 (P A T K P Š S)
03:50 (P A T K P Š S)
11:30 (P)
17:30 (P)
14:00 (P)
13:55 (P A T K P Š S)
08:25 (P A T K P Š S)
06:40 (P A T K P Š S)
07:00 (P A T K P Š S)
13:00 (P A T K P Š S)
11:30 (P A T K P Š S)
09:40 (P A T K P Š S)
12:50 (P A T K P Š S)
19:45 (P A T K P Š S)
17:10 (P A T K P Š S)
07:45 (P A T K P)
11:35 (P A T K P)
16:15 (P A T K P)
17:40 (P A T K P)
19:05 (P A T K P)
08:35 (P A T K P Š S)
10:30 (P A T K P Š S)
16:45 (P A T K P Š S)
10:10 (P A T K P Š S)
12:30 (P A T K P)
13:50 (P A T K P Š S)
08:30 (P A T K P Š S)
09:20 (P A T K P Š S)
Kaunas-Sudargas per Klausučius
14:20 (P A T K P)
14:20 (P A T K P Š S)
10:10 (P A T K P Š)
13:25 (P A T K P Š)
15:20 (P A T K P Š)
17:10 (P A T K P Š S)
18:55 (P A T K P Š S)
07:15 (P A T K P Š S)
17:20 (P A T K P Š S)
08:00 (P A T K P Š S)
15:10 (P A T K P Š S)
18:05 (P A T K P Š S)
10:00 (P A T K P Š)
13:20 (P A T K P Š)
08:00 (P A T K P Š S)
12:00 (P A T K P Š S)
16:30 (P A T K P Š S)
15:00 (P A T K P Š S)
19:15 (P A T K P Š S)
09:40 (P A T K P Š S)
19:45 (P A T K P Š S)
08:40 (P A T K P Š S)
07:30 (P A T K P Š S)
11:20 (P A T K P Š S)
15:40 (P A T K P Š S)
16:30 (P A T K P Š S)
10:10 (P A T K P Š S)
17:15 (P A T K P Š S)
09:35 (P A T K P Š S)
14:55 (P A T K P Š S)
17:45 (P A T K P Š S)
05:30 (P A T K P Š S)
07:50 (P A T K P Š S)
14:15 (P A T K P Š S)
08:45 (P A T K P Š S)
12:55 (P A T K P Š S)
16:10 (P A T K P Š S)
19:55 (P A T K P Š S)
00:55 (P A T K P Š S)
04:05 (P A T K P Š S)
09:30 (P A T K P Š S)
12:45 (P A T K P Š S)
19:25 (P A T K P Š S)
11:55 (P K P)
10:50 (P K P)
15:15 (P K P)
15:30 (P A T K P Š S)
12:30 (P A T K P Š)
14:15 (P A T K P Š)
11:30 (P A T K P Š S)
09:15 (P A T K P Š S)
12:55 (P A T K P Š S)
18:50 (P A T K P Š S)
08:30 (P A T K P Š S)
Kaunas-Kaišiadorys per Rumšiškes, Antakalnį
09:55 (P T P)
15:10 (P T P)