09:00 (P A T K P)
19:15 (P A T K P)
11:50 (P A T K P Š S)
07:00 (P A T K P)
13:15 (P A T K P)
05:45 (P A T K P Š S)
Jurbarkas-Vertimai-Kartupiai-Lybiškiai
15:10 (P A T K P)
06:45 (P A T K P Š)
12:20 (P A T K P Š)
06:25 (P A T K P)
13:50 (P A T K P)
09:30 (P P)
15:30 (P P)
15:25 (P A T K P)
10:10 (P A T K P)
07:00 (P A T K P)
08:15 (P A T K P)
Jurbarkas-Vertimai-Mosteikiai*
13:50 (P A T K P)
06:40 (P A T K P)
08:10 (P A T K P Š S)
17:15 (P A T K P Š S)
15:30 (P A T K P Š S)
17:35 (P A T K P)
Jurbarkas-Eržvilkas-Rutkiškiai
10:50 (P A T K P)
05:50 (P A T K P)
15:25 (P A T K P)
06:35 (P A T K P)
07:40 (P A T K P)
14:40 (P A T K P)
12:10 (P A T K P)
Sudargas-Kaunas per Klausučius
07:45 (P A T K P Š)
11:30 (P A T K P Š)
Kaunas-Sudargas per Klausučius
16:10 (P A T K P)
05:30 (P A T K P)
07:10 (P A T K P)
10:30 (P A T K P)
13:20 (P A T K P)
15:30 (P A T K P)
19:30 (P A T K P)
14:00 (P A T K P)
17:30 (P A T K P)
08:45 (P A T K P Š S)
16:35 (P A T K P Š S)
17:55 (P A T K P Š S)
11:50 (P A T K P Š)
15:05 (P A T K P Š)
17:00 (P A T K P Š)
Jurbarko autobusų stotis-Rutkiškiai
05:50 (P A T K P)
10:50 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Seredžius
12:10 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Stakiai
07:00 (P A T K P)
05:50 (P A T K P)
13:50 (P A T K P)
13:15 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Smalininkai
07:35 (P A T K P)
14:40 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Mosteikiai
13:50 (P A T K P)
06:40 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Raseinių autobusų stotis
06:45 (P A T K P Š)
12:20 (P A T K P Š)
Jurbarko autobusų stotis-Butkaičiai
15:25 (P A T K P)
09:20 (P A T K P Š S)
12:55 (P A T K P Š S)
13:40 (P A T K P Š S)
19:05 (P A T K P Š S)
16:30 (P A T K P Š S)
16:00 (P A T K P Š S)
03:45 (P A T K P Š S)
06:05 (P A T K P Š S)
12:30 (P A T K P Š S)
10:20 (P A T K P Š S)
14:25 (P A T K P Š S)
17:40 (P A T K P Š S)
21:25 (P A T K P Š S)
06:45 (P A T K P)
07:35 (P A T K P Š S)
11:05 (P A T K P Š S)
07:30 (P A T K P Š S)
10:29 (P A T K P Š S)
07:30 (P A T K P Š)
18:00 (P A T K P Š)
Jurbarko autobusų stotis-Lybiškiai
15:10 (P A T K P)
05:45 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Greičių sodai
09:30 (P P)
15:30 (P P)
Lybiškiai-Naujamiesčio mokykla
07:43 (P A T K P)
09:00 (P A T K P Š S)
19:15 (P A T K P Š S)
18:14 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Viešvilė
06:35 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Tauragė
15:00 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Eržvilko gimnazija
07:00 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Klišiai
15:25 (P A T K P)
16:55 (P A T K P)
Jurbarko autobusų stotis-Šimkaičiai
06:25 (P A T K P)