11:45 (P Š S)
19:10 (P Š S)
10:00 (P A T K P Š S)
18:35 (P A T K P Š S)
07:40 (P)
14:40 (P)
10:10 (P)
12:15 (P)
18:15 (P)
14:45 (P)
07:55 (P A T K P Š S)
13:50 (P A T K P Š S)
08:35 (P A T K P Š S)
16:35 (P A T K P Š S)
09:15 (P A T K P)
13:28 (P A T K P)
12:30 (P A T K P Š S)
19:25 (P A T K P Š S)
08:45 (P A T K P Š S)
12:45 (P A T K P Š S)
17:15 (P A T K P Š S)
15:45 (P A T K P Š S)
20:00 (P A T K P Š S)
10:40 (P A T K P Š S)
15:40 (P A T K P Š S)
19:55 (P A T K P Š S)
12:10 (P A T K P Š S)
17:20 (P A T K P Š S)
16:15 (P A T K P Š S)
12:45 (P A T K P Š S)
18:03 (P A T K P Š S)
09:15 (P A T K P Š S)
Jonavos autobusų stotis-Reabilitacijos centras II
06:05 (Š)
06:25 (Š)
06:30 (Š)
12:45 (Š)
13:40 (Š)
16:25 (Š)
16:40 (Š)
17:25 (Š)
18:25 (Š)
18:35 (Š)
07:15 (Š)
Jonavos autobusų stotis-Ruklos pabėgėlių priėmimo centras
05:35 (P A T K P)
07:30 (P A T K P)
08:10 (P A T K P)
08:35 (P A T K P)
08:45 (P A T K P)
10:00 (P A T K P)
10:45 (P A T K P)
10:50 (P A T K P)
12:20 (P A T K P)
13:40 (P A T K P)
14:10 (P A T K P)
14:20 (P A T K P)
15:10 (P A T K P)
16:40 (P A T K P)
19:30 (P A T K P)
19:40 (P A T K P)
20:40 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Kuigaliai
06:30 (K)
13:15 (K)
Jonavos autobusų stotis-Panoteriai
06:15 (P A T K P)
11:10 (P A T K P)
12:20 (P A T K P)
15:10 (P A T K P)
17:20 (P A T K P)
07:10 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Kalniečių poliklinika
16:55 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Centras
17:10 (P A T K P)
18:10 (P A T K P)
07:20 (Š)
13:55 (Š)
06:45 (Š)
15:00 (Š)
Jonavos autobusų stotis-Kauno autobusų stotis
09:30 (S)
09:35 (S)
15:05 (S)
15:10 (S)
15:20 (S)
05:00 (S)
05:05 (S)
06:05 (S)
06:35 (S)
06:45 (S)
06:50 (S)
07:15 (S)
07:35 (S)
07:45 (S)
08:20 (S)
08:45 (S)
09:00 (S)
10:25 (S)
10:55 (S)
11:10 (S)
11:20 (S)
11:40 (S)
12:20 (S)
12:40 (S)
12:50 (S)
13:20 (S)
13:25 (S)
13:40 (S)
14:05 (S)
14:30 (S)
14:35 (S)
14:55 (S)
15:30 (S)
16:00 (S)
16:20 (S)
16:40 (S)
17:10 (S)
17:15 (S)
17:40 (S)
17:55 (S)
18:10 (S)
18:30 (S)
18:50 (S)
19:05 (S)
19:40 (S)
21:20 (S)
17:35 (S)
Jonavos autobusų stotis-Keižonys
15:00 (A)
09:30 (A)
Jonavos autobusų stotis-Bukonys
06:10 (P A T K P)
07:10 (P A T K P)
07:15 (P A T K P)
13:50 (P A T K P)
17:20 (P A T K P)
14:20 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Upninkai
08:10 (Š)
06:10 (Š)
09:30 (Š)
10:05 (Š)
12:40 (Š)
15:00 (Š)
17:10 (Š)
17:45 (Š)
Jonavos autobusų stotis-Juškonys
16:25 (P A T K P)
06:35 (P A T K P)
10:55 (P A T K P)
14:20 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Panerio pradinė mokykla
06:35 (P A T K P)
07:50 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Neries mokykla
13:15 (P A T K P)
14:25 (P A T K P)
15:05 (P A T K P)
16:15 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Žeimiai
09:50 (P A T K P)
11:05 (P A T K P)
17:35 (P A T K P)
Jonavos autobusų stotis-Kėdainiai
07:00 (P A T P)
16:15 (P A T P)
Jonavos autobusų stotis-Gaižiūnų stotis
06:45 (P A T K P)
15:15 (P A T K P)
07:10 (P T K P)
07:45 (P T K P)
13:00 (P T K P)
13:40 (P T K P)
06:50 (P A T K P Š S)
14:40 (P A T K P Š S)