SB Piliakalnis-Kumelionys-Autobusų stotis-Degučiai-Mokolai-Naujosios kapinės
07:50 (P A T K P)
07:55 (P A T K P)
08:26 (P A T K P)
08:59 (P A T K P)
10:19 (P A T K P)
10:20 (P A T K P)
11:36 (P A T K P)
11:42 (P A T K P)
12:45 (P A T K P)
13:02 (P A T K P)
14:02 (P A T K P)
14:08 (P A T K P)
15:27 (P A T K P)
15:37 (P A T K P)
17:24 (P A T K P)
Marijampolės autobusų stotis-Mokolų k.-Strazdiškiai-Rudžiai-Šunskai-Tursučiai
06:35 (P A T K P)
08:30 (P A T K P)
11:10 (P A T K P)
13:20 (P A T K P)
14:30 (P A T K P)
15:40 (P A T K P)
17:25 (P A T K P)