09:40 (Š)
07:55 (P A T K P Š S)
07:55 (A P)
13:30 (A P)
14:55 (T)
14:55 (P)
06:10 (T P)
05:20 (T P)
08:20 (T P)
14:45 (T P)
04:45 (P)
11:45 (P)
06:35 (P)
10:50 (P A T K P Š S)
16:40 (P A T K P Š S)
05:40 (P A T K P Š S)
13:40 (P A T K P Š S)
06:30 (P T P)
12:45 (P T P)
Zarasai-Visaginas per Turmantą
06:40 (P A T K P S)
16:10 (P A T K P S)
05:15 (P)
06:40 (P)
11:25 (P)
17:40 (P)
14:55 (A K P)
06:35 (A P)
14:55 (A P)
06:30 (A K)
15:00 (A K)
Zarasai-Kriaunėnai (pirmyn) naujas
05:45 (P)
05:45 (T P)
15:00 (T P)
15:00 (P)
10:20 (A P)
05:25 (A)
05:52 (T K P)
Zarasai-Tilžė (be Petrūniškio)
15:00 (A)
15:00 (T K P)
05:20 (P)
14:45 (P)
06:40 (P)
14:55 (P)
06:40 (A)
14:55 (A)
09:45 (P)
09:45 (A)
06:45 (P)
14:45 (P)
11:25 (S)
14:15 (A P)
07:18 (A P)
Zarasai-Dusetos per Degučius ir Antalieptę
06:09 (P A T K P)
12:45 (P)