13:40 (P A T K P Š S)
17:55 (P A T K P Š S)
19:05 (P A T K P Š S)
20:05 (P A T K P Š S)
10:00 (P A T K P Š S)
12:00 (P A T K P Š S)
18:30 (P A T K P Š S)
13:05 (P A T K P Š S)
15:35 (P A T K P Š S)
16:40 (P A T K P Š S)
14:25 (P A T K P Š S)
20:20 (P A T K P Š S)
07:00 (P A T K P Š S)
13:15 (P A T K P Š S)
15:00 (P A T K P S)
18:50 (P A T K P Š S)
21:00 (P A T K P Š S)
08:20 (P A T K P Š S)
12:20 (P A T K P Š S)
17:00 (P A T K P Š S)
16:50 (P A T K P Š S)
09:45 (P A T K P Š S)
14:15 (P A T K P Š S)
06:20 (P A T K P Š S)
14:05 (P A T K P Š)
10:25 (P A T K P Š S)
13:35 (P A T K P Š S)
14:45 (P A T K P Š S)
Prienų autobusų stotis-Žiūronių kryžk.
06:10 (P T K)
14:10 (P T K)
Prienų autobusų stotis-Užgirėlis
07:35 (T P)
Prienų autobusų stotis-Balbieriškis
08:00 (K)
12:30 (K)
Prienų autobusų stotis-Skriaudžiai
15:40 (P T P)
06:00 (P T P)
10:15 (P T P)
Prienų autobusų stotis-Kėbliškiai
06:15 (P A T K P)
06:40 (P A T K P)
12:20 (P A T K P)
13:15 (P A T K P)
14:50 (P A T K P)
17:30 (P A T K P)
Prienų autobusų stotis-Veiveriai
06:00 (P T P)
10:15 (P T P)
14:00 (P T P)
17:30 (P T P)
07:35 (P T P)
13:00 (P T P)
07:49 (A K)
08:08 (A K)
12:07 (A K)
16:19 (A K)
Prienų autobusų stotis-Stuomenai
06:15 (Š)
15:00 (Š)
17:20 (Š)
12:00 (Š)
Prienų autobusų stotis-Pakuonis
06:30 (P A T K P)
10:45 (P A T K P)
14:50 (P A T K P)
Prienų autobusų stotis-Stakliškės
11:30 (P T K)
14:30 (P T K)
Prienų autobusų stotis-Šakališkiai
06:40 (P K)
15:20 (P K)
Prienų autobusų stotis-Aerodromas
06:50 (P A T P)
15:00 (P A T P)
Prienų autobusų stotis-Išlaužas
06:35 (Š)
10:30 (Š)
14:50 (Š)
17:15 (Š)
19:35 (P A T K P Š S)
07:45 (P A T K P Š S)
12:50 (P A T K P Š S)
19:20 (P A T K P Š S)
08:25 (P A T K P Š S)
17:20 (P A T K P Š S)
09:25 (P A T K P Š S)
15:25 (P A T K P Š S)
07:30 (P K P)
13:10 (P K P)
17:20 (P K P)
11:10 (P K P)
12:40 (P K P)
11:45 (P K P)
16:10 (P K P)
14:40 (P A T K P Š S)
Prienų autobusų stotis-Naujoji Ūta
17:30 (P K)
Prienų autobusų stotis-Sporto arena
13:49 (P T P)