10:30 - Pakruojo autobusų stotis
10:38 - Poškėčiai
10:50 - Degučiai
11:01 - Žeimiai
11:15 - Šiaulių autobusų stotis
12:50 - Pakruojo autobusų stotis
12:58 - Poškėčiai
13:10 - Degučiai
13:21 - Žeimiai
13:45 - Šiaulių autobusų stotis
15:00 - Pakruojo autobusų stotis
15:06 - Linksmučiai
15:10 - Kareiviškis
15:14 - Aleknaičiai
15:17 - Vilūnaičiai
15:27 - Lygumai
15:31 - Dvariškiai
15:39 - Bitaičiai
15:47 - Sereikiai
15:51 - Naisiai
15:53 - Mokykla
15:57 - Daunorai
16:00 - Uosupys
16:08 - Žeimiai
16:16 - Ginkūnai
16:23 - Centras
16:35 - Šiaulių autobusų stotis
06:40 - Pakruojo autobusų stotis
06:47 - Linksmučiai
06:52 - Kareiviškis
06:57 - Aleknaičiai
07:01 - Vilūnaičiai
07:12 - Lygumai
07:17 - Bitaičiai
07:24 - Sereikiai
07:29 - Naisiai
07:32 - Mokykla
07:36 - Daunorai
07:39 - Uosupys
07:46 - Žeimiai
07:52 - Ginkūnai
08:02 - Centras
08:15 - Šiaulių autobusų stotis
15:05 - Pakruojo autobusų stotis
15:11 - Linksmučiai
15:15 - Kareiviškis
15:19 - Aleknaičiai
15:27 - Lygumai
15:31 - Dvariškiai
15:39 - Bitaičiai
15:47 - Sereikiai
15:51 - Naisiai
15:52 - Mokykla
15:57 - Daunorai
16:00 - Uosupys
16:08 - Žeimiai
16:16 - Ginkūnai
16:20 - Centras
16:25 - Šiaulių autobusų stotis
17:10 - Pakruojo autobusų stotis
17:13 - Jovarai
17:14 - Jovarai
17:15 - Linksmučiai
17:21 - Poškėčiai
17:24 - Dovainiškis
17:28 - Šukioniai
17:29 - Pavėzgiai
17:30 - Kauksnujai
17:34 - Pavėzgiai
17:37 - Kutaičiai
17:40 - Stačiūnai
17:45 - Degučiai
17:46 - Degučiai
17:50 - Ilgoji lova
17:54 - Lintkūnai
18:00 - Žeimiai
18:03 - Ginkūnai
18:10 - Centras
18:15 - Šiaulių autobusų stotis
07:40 - Pakruojo autobusų stotis
07:49 - Kundročiai
07:52 - Poškėčiai
07:58 - Dargužiai
08:03 - Degučiai
08:10 - Lintkūnai
08:15 - Žeimiai
08:23 - Centras
08:25 - Šiaulių autobusų stotis
15:40 - Pakruojo autobusų stotis
15:49 - Kundročiai
15:52 - Poškėčiai
15:58 - Dargužiai
16:03 - Degučiai
16:10 - Lintkūnai
16:15 - Žeimiai
16:23 - Centras
16:25 - Šiaulių autobusų stotis
09:25 - Pakruojo autobusų stotis
09:33 - Poškėčiai
09:43 - Degučiai
09:50 - Lygumai
10:00 - Degučiai
10:10 - Žeimiai
10:25 - Šiaulių autobusų stotis
09:00 - Pakruojo autobusų stotis
09:04 - Jovarai
09:05 - Linksmučiai
09:08 - Kundročiai
09:11 - Poškėčiai
09:14 - Dovainiškis
09:17 - Šukioniai
09:18 - Pavėzgiai
09:20 - Kauksnujai
09:24 - Pavėzgiai
09:27 - Kutaičiai
09:30 - Stačiūnai
09:35 - Degučiai
09:36 - Degučiai
09:40 - Ilgoji lova
09:56 - Ginkūnai
10:05 - Šiaulių autobusų stotis
13:10 - Pakruojo autobusų stotis
13:13 - Jovarai
13:15 - Linksmučiai
13:18 - Kundročiai
13:21 - Poškėčiai
13:24 - Dovainiškis
13:27 - Šukioniai
13:28 - Pavėzgiai
13:30 - Kauksnujai
13:34 - Pavėzgiai
13:37 - Kutaičiai
13:40 - Stačiūnai
13:45 - Degučiai
13:46 - Degučiai
13:50 - Ilgoji lova
14:06 - Ginkūnai
14:15 - Šiaulių autobusų stotis
06:20 - Pakruojo autobusų stotis
06:28 - Poškėčiai
06:38 - Degučiai
06:55 - Degučiai
06:45 - Lygumai
07:05 - Žeimiai
07:20 - Šiaulių autobusų stotis