05:35 Telšių autobusų stotis,
05:40 Kalnėnai,
05:44 Vigantiškiai,
05:50 Irkiniai,
05:57 Grumbliai,
06:03 Staneliai,
06:15 Plungės autobusų stotis,
06:21 Nausodis,
06:24 Mardosai,
06:26 Stonaičiai,
06:32 Vieštovėnai III,
06:38 M.Mostaičiai,
06:41 Kuliai,
06:46 Tilvikai,
06:50 Tilvikai,
06:56 Šakiniai,
07:02 Perkūnai,
07:08 Vėžaičiai,
07:20 Gargždų autobusų stotis,
07:27 Dauparai,
07:32 Jakai,
07:41 Mokyklos,
07:45 Klaipėdos autobusų stotis,
13:20 Telšių autobusų stotis,
13:25 Kalnėnai,
13:29 Vigantiškiai,
13:35 Irkiniai,
13:42 Grumbliai,
13:48 Staneliai,
14:00 Plungės autobusų stotis,
14:06 Nausodis,
14:09 Mardosai,
14:11 Stonaičiai,
14:17 Vieštovėnai III,
14:23 M.Mostaičiai,
14:26 Kuliai,
14:31 Tilvikai,
14:35 Tilvikai,
14:41 Šakiniai,
14:47 Perkūnai,
14:53 Vėžaičiai,
15:05 Gargždų autobusų stotis,
15:12 Dauparai,
15:17 Jakai,
15:26 Mokyklos,
15:30 Klaipėdos autobusų stotis,