15:20 Kauno autobusų stotis,
15:35 Šilainių poliklinika,
15:39 Devintas fortas,
15:53 Babtai,
15:58 Cinkiškiai,
16:10 Josvainiai,
16:25 Kėdainių autobusų stotis,
16:37 Dotnuva,
16:42 Akademija,
16:46 Mantviliškis,
16:54 Gudžiūnai,
16:59 Skėmiai,
17:07 Baisogala,
17:25 Šeduva,
17:42 Radviliškio autobusų stotis,
17:57 Vilkaviškio g.,
18:00 Geriatrijos centras,
18:20 Šiaulių autobusų stotis,
18:27 Turgus,
18:32 Kužiai,
18:50 Kuršėnų autobusų stotis,
18:58 Smurgiai,
19:15 Papilė,
19:23 Venta,
19:30 Palnosiai,
19:35 Viekšnių paviljonas,
19:42 Krakiai,
20:00 Mažeikių autobusų stotis,
13:30 Kauno autobusų stotis,
13:45 Šilainių poliklinika,
13:49 Devintas fortas,
14:03 Babtai,
14:08 Cinkiškiai,
15:15 Kryžkalnio autobusų stotis,
15:37 Kaltinėnai,
15:43 Ąžuolija,
15:53 Laukuva,
16:01 Vėlaičiai,
16:15 Rietavas,
16:29 Stalgėnai,
16:50 Plungės autobusų stotis,
17:11 Žerniai,
17:14 Ž. Kalvarija,
17:27 Seda,
17:44 Tirkšlių paviljonas,
17:47 Sedos,
18:05 Mažeikių autobusų stotis,
05:25 Kauno autobusų stotis,
05:35 Šilainių poliklinika,
05:39 Devintas fortas,
05:53 Babtai,
05:58 Cinkiškiai,
06:06 Maleikoniai,
06:10 Josvainiai,
06:25 Kėdainių autobusų stotis,
06:37 Dotnuva,
06:43 Akademija,
06:48 Mantviliškis,
06:56 Gudžiūnai,
06:58 Skamaičiai,
07:01 Skėmiai,
07:05 Girvalakiai,
07:09 Baisogala,
07:24 Šeduva,
07:35 Karčemos,
07:45 Radviliškio autobusų stotis,
08:02 Vilkaviškio g.,
08:05 Geriatrijos centras,
08:25 Šiaulių autobusų stotis,
08:32 Turgus,
08:50 Kuršėnų autobusų stotis,
09:14 Papilė,
09:24 Venta,
09:33 Palnosiai,
09:38 Viekšnių paviljonas,
10:05 Mažeikių autobusų stotis,
17:50 Kauno autobusų stotis,
18:05 Šilainių poliklinika,
18:09 Devintas fortas,
18:23 Babtai,
18:28 Cinkiškiai,
18:40 Josvainiai,
18:55 Kėdainių autobusų stotis,
19:07 Dotnuva,
19:13 Akademija,
19:18 Mantviliškis,
19:26 Gudžiūnai,
19:31 Skėmiai,
19:39 Baisogala,
19:54 Šeduva,
20:05 Karčemos,
20:15 Radviliškio autobusų stotis,
20:32 Vilkaviškio g.,
20:35 Geriatrijos centras,
20:55 Šiaulių autobusų stotis,
21:02 Turgus,
21:08 Kužiai,
21:20 Kuršėnų autobusų stotis,
21:41 Papilė,
21:49 Venta,
22:02 Viekšniai,
22:05 Viekšnių paviljonas,
22:30 Mažeikių autobusų stotis,
10:20 Kauno autobusų stotis,
10:33 Šilainių poliklinika,
10:38 Devintas fortas,
10:52 Babtai,
10:58 Cinkiškiai,
11:15 Ariogala,
11:23 Verėduva,
11:31 Girkalnis,
11:45 Raseinių autobusų stotis,
11:55 Sujainiai,
12:00 Viduklės girininkija,
12:05 Virgainiai,
12:10 Nemakščiai,
12:35 Kryžkalnio autobusų stotis,
12:38 Vaidatoniai,
12:41 Košiai,
12:44 Tujainiai,
12:48 Gineikiai,
12:52 Kaltinėnai,
12:58 Ąžuolija,
13:06 Laukuva miestelis,
13:11 Požerė,
13:25 Varniai,
13:38 Šilų girinkija,
13:42 Žarėnai,
13:49 Krėpštai,
14:05 Telšių autobusų stotis,
14:15 Buožėnai,
14:20 Gailiškiai,
14:23 Paplinkšė,
14:27 Uikiai,
14:33 Seda,
14:36 Nausodė,
14:48 Tirkšlių paviljonas,
14:54 Sedos,
15:00 Mažeikių autobusų stotis,