06:35 (P A T K P Š S)
15:55 (P A T K P Š S)
05:30 (P A T K P Š S)
13:50 (P A T K P Š S)
08:50 (P A T K P Š S)
11:30 (P A T K P Š S)
15:40 (P A T K P Š S)
19:35 (P A T K P Š S)
14:10 (P A T K P Š S)
10:35 (P A T K P Š S)
Stotis-centras-ligon.-Joniškio n.kap.-miš. ūrėdija-Kalnelis-Kalnelio n. kap.-stotis
09:30 (P A T K P)
10:00 (P A T K P)
10:25 (P A T K P)
10:30 (P A T K P)
11:25 (P A T K P)
11:51 (P A T K P)
07:35 (P A T K P Š S)
18:20 (P A T K P Š S)
08:50 (P A T K P Š)
11:30 (P A T K P Š)
15:40 (P A T K P Š)
19:35 (P A T K P Š)
Joniškis-Pašvitinys-Linkuva-Pakruojis
13:10 (P A T K P)
Joniškis-Pašvitinys-Linkuva-Pakruojis.
17:20 (A P)
Joniškis-Lazdyniškiai-Žeimelis-Kriukai
17:20 (P A T K P)
09:15 (P A T K P Š S)
09:30 (P A T K P Š S)
11:53 (P A T K P Š S)
12:05 (P A T K P Š S)
15:40 (P A T K P Š S)
15:50 (P A T K P Š S)
17:05 (P A T K P Š S)
17:15 (P A T K P Š S)
Joniškis-Šiaulių autobusų stotis
06:25 (P A T K P Š S)
06:45 (P A T K P Š S)
12:00 (P A T K P Š S)
12:30 (P A T K P Š S)
13:05 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
06:20 (P A T K P)
13:00 (P A T K P)
17:10 (P A T K P)
16:30 (P A T K P)
15:00 (P A T K P)
16:40 (P A T K P)
Joniškis-Lazdyniškiai-Joniškis
17:20 (P A T K P)
06:45 (P A T K P)
08:55 (P A T K P)
16:00 (K)
16:45 (K)
07:00 (P A T K P)
07:45 (P A T K P)
Joniškis-Skilvioniai-Joniškis 2
15:10 (P A T K P)
16:20 (P A T K P)
Joniškis-Skilvioniai-Joniškis 1
06:50 (P A T K P)
07:45 (P A T K P)
06:20 (P A T K P)
14:45 (P A T K P)
07:10 (P A T K P Š S)
06:15 (P A T K P Š S)
13:20 (P A T K P)
17:20 (P A T K P Š S)
19:00 (P A T K P Š S)
06:50 (T)
14:20 (T)
15:05 (P A T K P)
07:45 (P A T K P)
08:40 (P A T K P)
Joniškis-Gasčiūnai-Vekonys-Joniškis
13:05 (P A T K P)
15:50 (P A T K P)
10:10 (K)
12:40 (K)
15:15 (K)
09:00 (P A T K P Š S)
Joniškis-Jauniūnai-Stupurai-Gataučiai-Joniškis
15:00 (P A T K P)
15:10 (P A T K P)
16:15 (P A T K P)
Joniškis-Mekiai-Jakiškiai-Ligoninė-Joniškis
06:30 (P A T K P)
07:44 (P A T K P)
08:00 (P A T K P)